I – Ile kosztuje lampa solna?

Cena lampy solnej

Każda lampa solna, wykonana z bryły soli jest niepowtarzalna, cechując się odmienną formą, strukturą czy odcieniem. Dlaczego tak jest? Korpus lampy solnej wykonany jest z naturalnej bryły soli himalajskiej, wydobywanej w kopalniach Azji Środkowej. Ciepłe, przytulne światło wydobywające się z lampy solnej działa uspakajająco, wprowadzając przyjemną atmosferę ciszy i spokoju.

Co wpływa na cenę lampy solnej?

Cena lampy solnej uzależniona jest przede wszystkim od wagi bryły solnej, z której jest wykonana lampa, ale także jej designu. Bowiem oferowane przez nas lampy występują również jako lampy solne rzeźbione, ale także jako kosz wiklinowy czy skrzynia drewniana wypełniona mniejszymi kawałkami bryły solnej.

Nasz sklep oferuje lampy solne naturalne już w cenie 38,00 zł za opcję z 2-3 kg bryłą soli himalajskiej. Znajdziesz również lampę solną rzeźbioną, w kształcie róży, w cenie 66,00 zł. Wspaniałym prezentem okaże się również lampa solna w koszu wiklinowym, którą docenią osoby zapracowane, ceniące sobie tradycyjny wystrój wnętrza.