Out of stock

LAMPA SOLNA KOSZ WIKLYNOWY.ZDROWOTNA

89,99 

Waga lampy: 5-7 kg

Wysokość :15cm z kruchem ok 20cm

Długość: +- 30cm

Brak w magazynie

Dodatkowe informacje

Waga 5-7 kg

Kompletna lampa solna z certyfikowany znakiem bezpieczeństwa białym kablem elektrycznym (230V). Z włącznikiem przelotowym oraz żarówka typ E14, 15W

Lampa ze soli himalajskiej w koszyczku wiklinowym XL+ kawałki krucha

Lampa solna(Sól himalajska) jest naturalnym jonizatorem powietrza.

Badania naukowe wykazały, że odpowiednia dla człowieka ilość jonów w otoczeniu to ok 1000-15000 cm3. W pomieszczeniu w którym pracuje kilka osób,ilość jonów ujemnych może spaść do 200cm3. Wykonana z kryształu soli lampa jest naturalnym jonizatorem,który  efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych. Zjonizowane ujemne powietrze pozwala na lepszą kondycje zdrowotną,  działa wspomagająco przy leczeniu wielu chorób:

  • alergii, astmy, chorób układu oddechowego i układu krążenia.
  • kojące światło pomaga osobom znerwicowanym i cierpiącym na bezsenność,
  • pomaga stworzyć intymną atmosferę w mieszkaniu, a przede wszystkim w sypialni,

By zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich zainwestuj w Lampkę Solną jonizator powietrza.

  • Uruchomiony przez wiele godzin komputer, telewizor, ale także wszechobecny kurz, pył, roztocza i inne alergeny, niekorzystnie wpływają na jakość powietrza, którym oddychamy. Prowadzi to do częstych infekcji dróg oddechowych, astmy, problemów tarczycowych. Dzięki lampce solnej wykonanej z najwyższej jakości soli Himalajskiej możemy zminimalizować ryzyko zachorowania.       Bioenergoterapeuci i homeopaci w Europie Zachodniej od dawna polecają lampy z soli krystalicznej.
  • Sól himalajska pochodzi z Pakistanu, a specyficzny skład chemiczny przyczynia się do jej charakterystycznej, różowej barwy.

Należy pamiętać, że każda lampa jest innego kształtu nie ma dwóch takich samych lamp,także barwa światła, jaką daje może różnić się w zależności od modelu: od ciemnopomarańczowego, poprzez różowy aż do jasnożółtego!!!

DOKONUJEMY WSZELKICH STARAŃ ABY NASZE PRZESYŁKI BYŁY DOBRZE ZAPAKOWANE!!!! Kartony zostają dokładnie wyłożone gazetami albo folią, a po umieszczeniu w nim lampy solnej wypełniamy go styropianowymi kulkami lub zwiniętą folią/gazetami/grubymi kartonami. Następnie dokładnie zaklejamy karton i ewentualnie owijamy go folią babelkowa/streczem   Na koniec opakowanie oznaczamy naklejką „Ostrożnie” albo „Uwaga, szkło”.