Solne Porady w jednym miejscu

Skoro tu jesteś, to znaczy, że zainteresowała Cię nasza oferta! Dziękujemy Ci zatem za zaufanie i dołożymy wszelkich starań byś zagościł na naszej stronie na stałe. Pierwszym krokiem ku temu jest ten poradnik, który zawiera odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania, ale także różne propozycje, choćby związane z sposobem na prezent dla bliskiej osoby.

Lampy solne, kosze oraz świeczniki

Każda lampa solna naturalna cechuje się wyjątkowym i niepowtarzalnym kształtem, ale także barwą. To zjawisko powstaje podczas pozyskiwania soli himalajskiej, której bryła pełni m.in. funkcję korpusu lampy solnej. Poza walorami estetycznymi, lampa solna doskonale wpływa na nasze samopoczucie i koncentrację oraz kondycję oddechową naszego organizmu czy chociażby sen.

Oferowane przez nas lampy solne występują również jako lampy solne w koszach wiklinowych lub skrzyniach drewnianych, wypełnione kruchem solnym czy w formie świecznika solnego. Taki rodzaj lampy idealnie wkomponuje się w otoczenie naszego mieszkania, nadając mu ciepła i przytulności. Delikatne światło przenikające przez powierzchnię brył soli himalajskiej, buduje nastrojową atmosferę i relaksuje, będąc nieodzownym wsparciem dla osób cierpiących z powodu bezsenności czy stanów lękowych.

Pakistańska sól himalajska

Bryły soli, które wykorzystujemy do produkcji lamp solnych, pochodzą z Pakistanu, gdzie są wydobywane przez pakistańskich górników przy użyciu kilofów, ręcznych wiertarek czy prochu strzelniczego. Następnie są starannie selekcjonowane na te o najlepszym kształcie i kolorze, z których będą powstawać oryginalne i niepowtarzalne lampy solne.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz bogatą ofertę naturalnych lamp solnych, ale także lampy solne rzeźbione, lampy solne w koszach oraz świeczniki solne.