Ryba, słoń, kula, a może trójkąt? Jaką lampę wybrać? 

Lampy solne występujące w swoim naturalnym kształcie w formie nieregularnej bryły to najczęściej kojarzone produkty. Warto jednak zapoznać się z szeroką ofertą naszego sklepu internetowego. Posiadamy nietuzinkowe rozwiązania na każdą okazję i do każdego wnętrza. To właśnie u nas znajdziesz oryginalne kształty świeczników. Oraz rzeźbione lampy solne, które możesz kupić dla kogoś bliskiego lub dla samego siebie. 

Solny świat – oryginalne i nietuzinkowe wzory lamp solnych 

Wiele osób zastanawia się, co podarować bliskiej osobie z okazji zbliżającej się rocznicy ślubu, urodzin czy Dnia Kobiet. Niezwykle oryginalnym pomysłem może okazać się lampa solna w kształcie naturalnej bryły, lampa w koszu wiklinowym czy drewnianej skrzynce lub rzeźbione lampy w oryginalnym wykonaniu w kształcie słonia, grzybka lub delfina. Każdy rodzaj ma w sobie coś wyjątkowego, co z pewnością przykuje uwagę wielu osób. Oprócz oryginalnych kształtów każda z naszych lamp cechuje się niezwykłymi właściwościami zdrowotnymi. 

Właściwości lecznicze lampy solnej 

Każda lampa solna jest naturalnym jonizatorem powietrza, a więc przyczynia się do emitowania jonów ujemnych, które wpływają na dobre samopoczucie i koncentrację, a także ułatwiają oddychanie i poprawiają jakość snu. Lampy solne oczyszczają również powietrze z kurzu, pyłów, cząsteczek pleśni czy innych zanieczyszczeń. Ich korzystne właściwości wpływają także na drogi oddechowe, dlatego są one polecane dla alergików, astmatyków oraz osób, które często zmagają się z chorobą gardła, krtani czy tchawicy. Dodatkowo lampy solne niwelują negatywny wpływ komputerów, telewizorów, telefonów komórkowych czy urządzeń AGD. Tak szerokie działania lamp solnych sprawiają, że wiele osób chętnie kupuje je do swojego domu lub jako prezent dla swoich bliskich. 

Gdzie położyć lampę solną? Najlepsze rozwiązania umiejscowienia lampy solnej

Lampa solna doskonale sprawdza się praktycznie w każdym pomieszczeniu w domu. Może ona występować zarówno w salonie, sypialni, pokoju dziennym, gabinecie, pokoju dziecięcym, jak i w korytarzu. Warto jednak pamiętać, aby nie umieszczać jej w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności, czyli np. w łazience. Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail lub drogą telefoniczną. Chętnie odpowiemy na nurtujące Cię pytania.   

Skontaktuj się z nami

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.