Out of stock

LAMPA SOLNA SZARA 5-6KG Z PODSTAWA Z SZAREGO MARMURU

129,00 

SKU 5 Kategoria

LAMPA solna jest na podstawie z marmuru szarego!!!

WAGA LAMP:5-6kg

WYSOKOŚĆ:18-33 cm

Brak w magazynie

Dodatkowe informacje

Waga7 kg

NATURALNY JONIZATOR POWIETRZA.LAMPA(GŁAZ)SOLNY Z SOLI HIMALAJSKIEJ!!!

LAMPA solna jest na podstawie z marmuru szarego!!!

WAGA LAMP:5-6kg

WYSOKOŚĆ:18-33 cm

Nasze lampy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty.  Dajemy Państwu bezpieczeństwo użytkowania oraz pewność najlepszej jakości produktów.

Kompletna lampa solna certyfikowany znakiem bezpieczeństwa białym kablem elektrycznym (230V) .Włącznikiem przelotowym oraz żarówka typ E14, 15W).

Lampa solna(Sól himalajska) jest naturalnym jonizatorem powietrza. Badania naukowe wykazały, że odpowiednia dla człowieka ilość jonów w otoczeniu to ok 1000-15000 cm3. W pomieszczeniu w którym pracuje kilka osób, ilość jonów ujemnych może spaść do 200cm3. Wykonana z kryształu soli lampa jest naturalnym jonizatorem, który  efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych.Zjonizowane ujemne powietrze pozwala na lepszą kondycje zdrowotną. Działa wspomagająco przy leczeniu wielu chorób:alergii, astmy, chorób układu oddechowego i układu krążenia.kojące światło pomaga osobom znerwicowanym i cierpiącym na bezsenność,pomaga stworzyć intymną atmosferę w mieszkaniu, a przede wszystkim w sypialni,By zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich zainwestuj w Lampkę Solną jonizator powietrza.Uruchomiony przez wiele godzin komputer, telewizor, ale także wszechobecny kurz, pył, roztocza i inne alergeny, niekorzystnie wpływają na jakość powietrza, którym oddychamy. Prowadzi to do częstych infekcji dróg oddechowych, astmy, problemów tarczycowych. Dzięki lampce solnej wykonanej z najwyższej jakości soli Himalajskiej możemy zminimalizować ryzyko zachorowania.       Bioenergoterapeuci i homeopaci w Europie Zachodniej od dawna polecają lampy z soli krystalicznej