Lampa solna 5-6 kg

79,99 

LAMPA SOLNA 5-6kg sól himalajska

Opis

LAMPA SOLNA

Waga : 5-6 kg
Wysokość : 18-27 cm

Kompletna lampa solna z certyfikowany znakiem bezpieczeństwa białym kablem elektrycznym (230V) Z włącznikiem przelotowym oraz żarówka typ E14, 15W)

Nasze lampy posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty . Chemiczną analizę jakościową związków nieorganicznych soli dające Państwu bezpieczeństwo użytkowania oraz pewność najlepszej jakości produktów.

LAMPA SOLNA SÓL HIMALAJSKA

Badania naukowe wykazały, że odpowiednia dla człowieka ilość jonów w otoczeniu to ok 1000-15000 cm3. W pomieszczeniu w którym pracuje kilka osób, ilość jonów ujemnych może spaść do 200cm3. Wykonana z kryształu soli lampa jest naturalnym jonizatorem, który  efektywnie podnosi poziom jonów ujemnych. Zjonizowane ujemne powietrze pozwala na lepszą kondycje zdrowotną,  działa wspomagająco przy leczeniu wielu chorób:

  • lampa solna https://www.solny-swiat.pl/lampy-solne/lampa-solna-5-7kg-sol-himalajska/
    https://www.solny-swiat.pl/lampy-solne/lampa-solna-5-7kg-sol-himalajska/

By zadbać o zdrowie swoje i swoich bliskich zainwestuj w Lampkę Solną jonizator powietrza.

  • Uruchomiony przez wiele godzin komputer  i telewizor, ale także wszechobecny kurz i pył oraz  roztocza i inne alergeny które niekorzystnie wpływają na jakość powietrza, którym oddychamy prowadzi to do częstych infekcji dróg oddechowych oraz astmy i problemów tarczycowych. Dzięki lampce solnej wykonanej z najwyższej jakości soli Himalajskiej możemy zminimalizować ryzyko zachorowania.      Bioenergoterapeuci i homeopaci w Europie Zachodniej od dawna polecają lampy z soli krystalicznej.
  • Sól himalajska pochodzi z Pakistanu a specyficzny skład chemiczny przyczynia się do jej charakterystycznej różowej barwy
  •  uzdrawiającą moc  soli himalajskiej znały już ludy pierwotne. Mężowie medycyny w Afryce, Indiach, kładli pieczołowicie wybrane bryłki w celach leczniczych choremu na głowę. Dla Germanów i Celtów siła soli krystalicznej służyła nie tylko medycynie, kryształki solne pochodzące z ziemi były dla nich „białym złotem”. Mogli nim zakonserwować upolowaną zdobycz, służyła trwałości środków żywności, które zachowywały na dłużej przydatność do spożycia.

Należy pamiętać, że każda lampa jest innego kształtu nie ma dwóch takich samych lamp, także barwa światła, jaką daje może różnić się w zależności od modelu: od ciemnopomarańczowego, poprzez różowy aż do jasnożółtego!!!

Zapraszamy do kontaktu możemy zrobić zamówienie indywidualne dobrać kolor wielkość do potrzeb klienta!!!!

Informacje dodatkowe

Waga 5-6 kg