Lampy solne z soli himalajskiej

Zajmujemy się sprzedażą lamp solnych naturalnych, rzeźbionych, koszy z lamp solnych, świeczników solnych, cegieł solnych oraz kruch solnych. U nas znajdziesz szeroki wybór produktów wykonanych z soli himalajskiej, które zostały przebadane, a ich bezpieczeństwo potwierdzają odpowiednie certyfikaty. W naszym świecie solnym każdy znajdzie coś dla siebie lub dla swoich najbliższych. Lampy z soli himalajskiej to nasza specjalność.

Lampa solna – doskonały produkt z wieloma właściwościami 

W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wybór lamp solnych wyprodukowanych w Pakistanie z ręcznie pozyskiwanej soli himalajskiej. Każda z nich różni się między sobą wielkością, wagą oraz barwą. Nie ma dwóch takich samych modeli lamp. Do każdego zakupu lampy z soli himalajskiej dołączamy żarówki, które dopasowane są pod kątem rozmiaru oraz charakterystyki. U nas znajdziesz lampy solne w rozmiarach od 3 kg do 25 kg. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz produkt idealny dla siebie. 

Produkt bestsellerowy – lampa solna 12 kg – 14 kg 

Wielu naszych Klientów decyduje się na zakup lampy solnej o wadze 12 kg – 14 kg. To całkowity faworyt wśród naszych produktów. Lampa z soli himalajskiej osiąga wysokość w granicach 28 cm – 38 cm. Każdy model jest indywidualny, dlatego zdjęcia przedstawione na naszej stronie internetowej obrazowo pokazują produkt, który w rzeczywistości może się nieco różnić kolorem. Ten naturalny jonizator powietrza posiada wiele właściwości zdrowotnych oraz relaksacyjnych, dlatego tak chętnie kupowany przez naszych Klientów, dla samych siebie lub jako prezent dla bliskiej osoby. Lampa ta kosztuje 109 zł, jednak każda z lamp różni się od siebie ceną, która zależna jest od wielkości i wagi produktu. 

Lampa z soli himalajskiej – zalety jej posiadania 

Każda lampa solna to naturalny jonizator powietrza, który doskonale sprawdza się jako przedmiot oczyszczający pomieszczenie z kurzu, pyłu, pleśni czy grzybów. Wpływa korzystnie na układ oddechowy i działa wspomagająco przy leczeniu alergii, astmy, chorób układu oddechowego oraz układu krążenia. Działa kojąco i pomaga się zrelaksować szczególnie osobom znerwicowanym i cierpiącym na bezsenność. To produkt, który w bardzo atrakcyjnej cenie posiada całe mnóstwo leczniczych właściwości. 

Zapoznaj się z naszą ofertą 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów wykonanych z soli himalajskiej. W razie pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS. Z miłą chęcią udzielimy odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania. Zapraszamy! 

Skontaktuj się z nami

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.