Lampy solne, zastosowanie i wskazania

Co to są lampy solne?

Oryginalne pakistańskie produkty z soli himalajskiej w naszej ofercie sklepu internetowego to niepowtarzalny design i dbałość o każdy szczegół. Nasze lampy i świeczniki świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu jako dekoracja i źródło światła. Lampy solne to doskonały element wyposażenia biura lub sypialni, ze względu na naturalny kolor światła jaki dostarczają. Nie męczą oczu i mają inne właściwości medyczne. Lampa solna to świetny zakup. Wszystkie nasze produkty solne są przebadane, a ich bezpieczeństwo potwierdzają odpowiednie certyfikaty.

Jak zrobione są lampy solne?

Oferujemy różnorodne lampy i świeczniki solne, wyprodukowane w Pakistanie z ręcznie pozyskiwanej soli himalajskiej. Wszystko zostało wykonane z niezwykłą precyzją i należytą starannością. W naszej ofercie nie ma dwóch takich samych modeli, a każdy nieco różni się kształtem, teksturą i przede wszystkim odcieniem. Lampy solne naturalne najbardziej przywodzą na myśl oryginalnej formacji soli. Lampy solne rzeźbione charakteryzują się niecodziennymi wyżłobionymi ornamentami. Natomiast lampy solne w koszach to drobne kruszywa soli umieszczone w koszach wiklinowych, które świetnie komponują się z różnymi wnętrzami.

Do naszych produktów dołączamy również żarówki, dopasowane do ich rozmiarów i charakterystyki. Nasze lampy solne dostępne są w rozmiarach od 3 do 25 kilogramów.

Lampa solna i jej właściwości

Powszechnie stosowane w medycynie naturalnej lampy i świeczniki solne nie tylko świetnie się prezentują, ale także łagodzą objawy licznych dolegliwości, takich jak astma czy problemy ze snem. Lampy solne stosowane są bardzo często w pokojach, w których przebywamy znaczną ilość czasu ze względu na to, że zwiększają liczbę jonów ujemnych, co przekłada się na lepszy skład powietrza w pomieszczeniu. Tę właściwość docenią w szczególności alergicy, astmatycy i inne osoby zmagające się z problemami od strony układu oddechowego.

Oprócz tego wprowadzają one niepowtarzalne, nastrojowe światło, które nie tylko buduje intymną atmosferę, ale także pomaga w osiągnięciu wyciszenia. Dzięki temu świetnie sprawdzają się u osób, które cierpią z powodu bezsenności. Dodatkowo nadają wnętrzu wyjątkowego charakteru. Produkty z soli himalajskiej mają niepowtarzalne barwy i świetnie komponują się z otoczeniem.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości pakistańskie produkty solne, które pomogą Ci wprowadzić do domu niepowtarzalną atmosferę i poprawić swoje samopoczucie. 

Skontaktuj się z nami

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.