You are currently viewing  Jak działa lampa solna?

 Jak działa lampa solna?

  • Post author:
  • Post category:Blog
  • Post comments:0 Komentarzy

Lampy solne cechują się nie tylko wyjątkowym i oryginalnym wyglądem, ale przede wszystkim posiadają wiele wspaniałych właściwości dla naszego organizmu i otoczenia. Obecnie są częstym zakupem na prezent dla bliskiej koleżanki, rodziców czy siostry, ponieważ nie dość, że doskonale sprawdzają się jako ozdoba w salonie czy sypialni, to dodatkowo poprawiają samopoczucie, koncentrację oraz zasypianie.  

Jak działa lampa solna?

Lampa solna to bryła soli kamiennej, która pod wypływem ciepła dostarczanego od wewnątrz z żarówki, emituje z własnej powierzchni jony ujemne do otoczenia. Dzięki temu cząsteczki w powietrzu zachowują równowagę, co znacząco wpływa na oczyszczanie go oraz dostarczanie do niego wielu cennych minerałów znajdujących się w soli kamiennej, jak np. lit, halit czy selen. Takie działanie jest bardzo korzystne dla ludzkiego organizmu i wpływa na niego niezwykle kojąco. Ten naturalny jonizator powietrza wytwarza przepiękne światło, które uspokaja i pozwala zrelaksować się po całym dniu pełnym emocji i działań. 

Lampa solna w innej postaci – świeczniki, kruchy solne, rzeźbione lampy solne

W naszym sklepie internetowym znajduje się szeroki wybór lamp solnych w różnych postaciach. Oprócz standardowych produktów o różnorodnej wadze i rozmiarze posiadamy również przepiękne kruchy solne, które oprócz swoich właściwości prezentują się znakomicie. Nie zabraknie u nas również charyzmatycznych świeczników z soli himalajskiej, które po zapaleniu świeczki potrafią stworzyć niesamowicie intymny i spokojny klimat. To doskonała opcja dla osób, które cenią sobie relaks w obecności wspaniałych detali. Opisując nasze produkty, nie sposób nie wspomnieć o rzeźbionych lampach solnych w kształcie muszli, dużej kuli, piramidy, walca czy grzybka. Oryginalne rzeźbienia przypominające wyglądem zwierzęta to całkowity hit w naszym sklepie. To właśnie u nas znajdziecie lampy solne w kształcie delfina, łabędzia, słonia, królika czy kaczki. Tak wykonane produkty najczęściej trafiają do pokojów dziecięcych lub jako oryginalne ozdoby do salonu czy sypialni. 

Oferta – Solny Świat  

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem lampy solnej nie tylko w podstawowym kształcie, koniecznie zajrzyj do naszego sklepu. Znajdziesz tam przepięknie wykonane rzeźbione lampy z soli himalajskiej, kruchy solne oraz fenomenalne świeczniki. 

Dodaj komentarz