You are currently viewing Ile tak naprawdę kosztuje lampa solna?

Ile tak naprawdę kosztuje lampa solna?

  • Post author:
  • Post category:Blog
  • Post comments:0 Komentarzy

Lampy solne posiadają wiele właściwości, które korzystnie wpływają na osoby przebywające w ich pobliżu. Swoją popularnością cieszą się od lat i doskonale sprawdzają się praktycznie w każdym pomieszczeniu. Oprócz funkcji zdrowotnej lampy nadają niepowtarzalnego charakteru ze względu na barwę, którą świecą. Ponadto są oryginalnym elementem ozdobnym. 

Właściwości lampy solnej – po co i dla kogo jest ona użyteczna?

Lampy solne bez wątpienia przyczyniają się do ulepszania składu powietrza w pomieszczeniach. Bryła soli himalajskiej pod wpływem ciepła, które wytwarza żarówka znajdująca się wewnątrz lampy. Emituje z własnej powierzchni jony ujemne do otoczenia i tym samym pozwala oczyszczać go z kurzu, pyłu czy pleśni. Oraz dostarczać wielu cennych minerałów występujących w soli. Ta właściwość jest w dużej mierze doceniana przez osoby zmagające się z problemami ze strony układu oddechowego, a także przez alergików i astmatyków.

Ponadto lampa solna dedykowana jest dla wszystkich osób, które często korzystają z laptopów, telewizorów czy telefonów, ponieważ niweluje ona negatywny wpływ urządzeń na organizm. Bez wątpienia lampa solna to doskonały prezent również dla wszystkich miłośników oryginalnych wystrojów wnętrz. Genialne kształty lamp w połączeniu z przepięknym światłem tworzą duet idealny do salonu, pokoju dziennego, gabinetu czy sypialni. Warto zaznaczyć, że subtelne i intymne światło, które wytwarza, pozwala niesamowicie wyciszyć organizm po całym intensywnym i pracowitym dniu. 

Ile zapłacę za lampę solną? 

Cena lampy solnej zależy w znacznej mierze od jej gabarytów. W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę brył o mniejszej wadze oraz tych o znacznych rozmiarach. Posiadamy lampy solne mniejsze o wadze 2 – 3 kg w cenie 49 zł. Jednak nie brakuje również znacznie pokaźniejszych produktów o wadze 12 – 14 kg w cenie 129 zł. Lub jeszcze większych o wadze 26 – 30 kg w cenie 220 zł. Oprócz naturalnych brył soli himalajskiej w naszym asortymencie nie zabrakło również oryginalnych wzorów. W kształcie muszli, słonia, piramidy, rybki, delfina, łabędzia, królika czy kaczuszki. Oprócz takich modeli mamy również klasyczne lampy solne w drewnianym lub wiklinowym białym koszu, a także skrzyni lub w kształcie misy. Każdy z tych produktów jest szczegółowo przedstawiony na naszej stronie internetowej. Jeśli masz pytania dotyczące lamp solnych lub naszych działań, zapraszamy do kontaktu! 

Dodaj komentarz