Działanie lampy solnej – obalamy mity

Na temat lamp solnych powstało wiele mitów, choć nie ma wątpliwości, że pomimo to mają one znaczący wpływ na nasze zdrowie. Jako naturalne jonizatory powietrza oczyszczają je z kurzu, pyłów, cząsteczek pleśni oraz grzybów, co korzystnie wpływa na jakość powietrza w pomieszczeniu, a tym samym na nasze zdrowie. 

Działanie lamp solnych, a elektrosmog

W obecnych czasach praktycznie w każdym pomieszczeniu w naszych domach znajdują się urządzenia RTV oraz AGD, które wytwarzają szkodliwy dla człowieka tak zwany elektrosmog. Wpływa on na pogarszanie jakości powietrza w budynku i jednocześnie negatywnie oddziałuje na samopoczucie oraz zdrowie osób w nim przebywających. Lampy solne jako naturalne jonizatory powietrza wytwarzają jony ujemne. Taki proces pozwala na zachowanie równowagi cząsteczek w powietrzu i na poprawę jego jakości. W związku z tym zakup naszych produktów jest świetnym rozwiązaniem. Lampy solne w każdej postaci korzystnie wpływają na leczenie wielu schorzeń, np. astmy, alergii czy chorób układu oddechowego. Ponadto regularne stosowanie lamp solnych poprawia koncentrację, samopoczucie oraz jakość snu. Ciepłe i tajemnicze światło lampy solnej pozwala się odprężyć i odpocząć po intensywnym dniu. 

Czy lampa solna może być szkodliwa? 

Obecnie nie występują żadne przeciwskazania do stosowania lamp solnych. Pomimo to warto zwracać uwagę, że za duża ilość jonów ujemnych nie zawsze jest korzystna, jednak wszystkie produkty z naszego sklepu internetowego są małych lub standardowych rozmiarów i nie są w stanie w żaden sposób zaszkodzić organizmowi ludzkiemu. Lampy solne nie stanowią zagrożenia dla człowieka, a wręcz przeciwnie, posiadają mnóstwo właściwości zdrowotnych. 

Odkryj blask: poznaj birthstone for june 14th z naszym produktem Feng Shui! Odkryj urzekającą energię tego wyjątkowego klejnotu, wnoszącego harmonię i dobrobyt do Twojego życia. Przyjmij pozytywne wibracje tego kamienia urodzeniowego i podnieś swoje otoczenie jego promienną aurą. Zamów już teraz i zaproś obfitość do swojej przestrzeni!

Lampy solne, o jakich marzysz 

Solny Świat to idealne miejsce dla wszystkich miłośników nietuzinkowych rozwiązań. To właśnie u nas znajdziesz szeroki wybór lamp solnych, kruch solnych, świeczników, lamp solnych w koszach wiklinowych czy lamp solnych rzeźbionych w oryginalnych kształtach. Każdy z naszych produktów jest wyjątkowy oraz niepowtarzalny i doskonale sprawdzi się jako prezent dla kogoś bliskiego lub dla samego siebie. Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.