You are currently viewing Cena za lampy solne, ewentualne przeciwskazania

Cena za lampy solne, ewentualne przeciwskazania

Liczne właściwości lecznicze lamp solnych zachęcają wiele osób do ich zakupienia. Choć uważa się, że nadmierna ilość soli może być szkodliwa dla organizmu, to z pewnością nasza propozycja zastosowania soli w postaci lampy solnej nie spowoduje przedawkowania. Wręcz przeciwnie, może jedynie wywołać pozytywne skutki. Przyjrzyjmy się dokładniej czym wykazują się lampy solne.

Lampy solne – naturalne właściwości wydobyte z głębi ziemi 

Lampy solne posiadają bardzo wiele pozytywnych właściwości, które wpływają na zdrowie i samopoczucie każdego jej Właściciela. Są one naturalnymi jonizatorami powietrza, co sprawia, że pojawia się w nim więcej tlenu. Lampy solne korzystnie wpływają na układ oddechowy, poprawę kondycji psychicznej, koncentrację oraz lepsze zasypianie, a dodatkowo usuwają kurz, pyły, pleśń i grzyby. Energia wydobyta z wnętrza ziemi w postaci naturalnej bryły solnej to świetne rozwiązanie do każdego wnętrza. Lampa podczas włączenia generuje przepiękną barwę, która stwarza niepowtarzalny nastrój, pomaga się zrelaksować po ciężkim dniu i zapewnia spokojne zasypianie. Jak widać, lampy solne posiadają bardzo wiele właściwości zdrowotnych oraz relaksacyjnych. Nie można zapomnieć także o tym, że świetnie sprawdza się jako oryginalna ozdoba w salonie, sypialni czy korytarzu. 

Każda lampa solna jest unikatowa

Nasze lampy solne nie posiadają dwóch jednakowych kształtów, a każda bryła różni się między sobą także kolorem. Barwa lampy solnej zależna jest od grubości warstwy solnej, z której powstała bryła. Można spotkać lampę w kolorze białym, różowym, żółtym, a nawet ciemnopomarańczowym. W takim odcieniu, w jakim jest lampa, emituje ona taką samą barwę. 

Ile kosztują lampy solne?

Cena lampy solnej zależna jest od jej rozmiaru i wagi. W związku z szerokimi właściwościami zdrowotnymi oraz relaksacyjnymi warto zainwestować kilkadziesiąt złotych w produkt, który zapewni nam taki szereg korzyści. Oczywiście cena lampy wzrasta wraz z jej wielkością i wagą, jednak można zakupić ją już w bardzo konkurencyjnej cenie. Obszerna oferta naszej firmy sprawia, że każdy z Klientów znajdzie coś dla siebie i będzie mógł w pełni cieszyć się udanym zakupem. To świetna inwestycja na lata. 

Przeciwwskazania do stosowania lampy solnej 

Trudno jest znaleźć jakiekolwiek przeciwwskazania do stosowania lampy solnej. Nie posiada ona żadnych negatywnych skutków, a wręcz przeciwnie. Warto pamiętać o tym, aby dostosować wielkość i wagę lampy do powierzchni pomieszczenia, w której będzie ona umieszczona. Nie można zapomnieć również o regularnym jej czyszczeniu wilgotną ściereczką, aby w pełni zachowywała swoje właściwości. Nie zaleca się umieszczania jej w łazience, ze względu na panującą tam dużą wilgotność. 

Dodaj komentarz