Cena za lampy solne, ewentualne przeciwskazania

Liczne właściwości lecznicze lamp solnych zachęcają wiele osób do ich zakupienia. Choć uważa się, że nadmierna ilość soli może być szkodliwa dla organizmu, to z pewnością nasza propozycja zastosowania soli w postaci lampy solnej nie spowoduje przedawkowania. Wręcz przeciwnie, może jedynie wywołać pozytywne skutki. Przyjrzyjmy się dokładniej czym wykazują się lampy solne.

Lampy solne – naturalne właściwości wydobyte z głębi ziemi 

Lampy solne posiadają bardzo wiele pozytywnych właściwości, które wpływają na zdrowie i samopoczucie każdego jej Właściciela. Są one naturalnymi jonizatorami powietrza, co sprawia, że pojawia się w nim więcej tlenu. Lampy solne korzystnie wpływają na układ oddechowy, poprawę kondycji psychicznej, koncentrację oraz lepsze zasypianie, a dodatkowo usuwają kurz, pyły, pleśń i grzyby. Energia wydobyta z wnętrza ziemi w postaci naturalnej bryły solnej to świetne rozwiązanie do każdego wnętrza. Lampa podczas włączenia generuje przepiękną barwę, która stwarza niepowtarzalny nastrój, pomaga się zrelaksować po ciężkim dniu i zapewnia spokojne zasypianie. Jak widać, lampy solne posiadają bardzo wiele właściwości zdrowotnych oraz relaksacyjnych. Nie można zapomnieć także o tym, że świetnie sprawdza się jako oryginalna ozdoba w salonie, sypialni czy korytarzu. 

Każda lampa solna jest unikatowa

Nasze lampy solne nie posiadają dwóch jednakowych kształtów, a każda bryła różni się między sobą także kolorem. Barwa lampy solnej zależna jest od grubości warstwy solnej, z której powstała bryła. Można spotkać lampę w kolorze białym, różowym, żółtym, a nawet ciemnopomarańczowym. W takim odcieniu, w jakim jest lampa, emituje ona taką samą barwę. 

Ile kosztują lampy solne?

Cena lampy solnej zależna jest od jej rozmiaru i wagi. W związku z szerokimi właściwościami zdrowotnymi oraz relaksacyjnymi warto zainwestować kilkadziesiąt złotych w produkt, który zapewni nam taki szereg korzyści. Oczywiście cena lampy wzrasta wraz z jej wielkością i wagą, jednak można zakupić ją już w bardzo konkurencyjnej cenie. Obszerna oferta naszej firmy sprawia, że każdy z Klientów znajdzie coś dla siebie i będzie mógł w pełni cieszyć się udanym zakupem. To świetna inwestycja na lata. 

Przeciwwskazania do stosowania lampy solnej 

Trudno jest znaleźć jakiekolwiek przeciwwskazania do stosowania lampy solnej. Nie posiada ona żadnych negatywnych skutków, a wręcz przeciwnie. Warto pamiętać o tym, aby dostosować wielkość i wagę lampy do powierzchni pomieszczenia, w której będzie ona umieszczona. Nie można zapomnieć również o regularnym jej czyszczeniu wilgotną ściereczką, aby w pełni zachowywała swoje właściwości. Nie zaleca się umieszczania jej w łazience, ze względu na panującą tam dużą wilgotność. 

Skontaktuj się z nami

    Zapoznałem się z polityką prywatności i są mi znane zasady przetwarzania moich danych osobowych.